Adriatik Kelmendi e fton publikisht Teuta Krasniqin banore të BBVK ll, kjo është përgjigja e aktores

Adriatik Kelmendi e fton publikisht Teuta Krasniqin banore të BBVK ll, kjo është përgjigja e aktores

Adriatik Kelmendi së fundmi ka pyetur ndjekësit në Instagram se kë do të donin banorë të Big Brother VIP Kosova në edicionin e dytë.Të shumtë ishin ata që kishin dhënë emra të ndryshëm të estradës, por një prej tyre që kishe kthyer përgjigje ishte aktorja, Teuta Krasniqi.

Ajo ka ripostuar postimin e Kelmendit duke shkruar “Eu”, dhe një emoji duke u menduar.

Si duket aktorja është në një mes për këtë vendim por mbetet të shihet vendosja e saj përfundimtare.

Related Articles