Më shumë

Sa janë të sigurta veturat GOLF 2 ? (VIDEO)

Është një nga veturat më ekonomike. Kjo seri e prodhuesit gjerman Volkswagen, është një nga më të përdorurit edhe në

Elon Musk i thotë stafit të Twitter të punojnë me orar të zgjatur ose të largohen

Elon Musk i është drejtuar me një email stafit të kompanisë më të re të tij, puna në të cilën

Poco X5 5G vihet re në listat e FCC dhe BIS

Kohët e fundit nëpër thashetheme është përhapur fjala për një telefon të ardhshëm Poco X5 5G. Telefoni fillimisht u vu

Momenti kur Mark Zuckerberg pushon 11 mijë punëtorë

Kompania mëmë e Facebook-ut, Meta, ka larguar puna 11.000 njerëz, ose rreth 13 për qind të fuqisë së saj punëtore,

Nissan ndalon marrjen e porosive për Sakura për shkak të kohëve të mëdha të pritjes

Vetura elektrike e Nissan, Sakura Kei, me sa duket po ecën shumë mirë – në fakt aq mirë, saqë kompania

Bashkë themeluesi i Twitter, Jack Dorsey merr përgjegjësinë për largimet e shumta nga puna që po bëhen nga Elon Musk

Jack Dorsey, bashkëthemeluesi dhe ish drejtori ekzekutiv i Twitter, është përgjigjur ndaj largimeve të shumta nga puna që po bëhen

Elon Musk bëhet drejtori i vetëm i Twitter pas shpërbërjes së Bordit të Drejtorëve

Elon Musk ka shpërbërë Bordin e Drejtorëve të Twitter, duke e bërë veten “drejtorin e vetëm” të mediave sociale –

WhatsApp del jashtë funksionit, përdoruesit nuk mund të dërgojnë apo marrin mesazhe

WhatsApp ka rënë për përdoruesit në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, me mijëra njerëz që raportojnë se nuk janë në

VW Golf vjen me airbag standard qendror, shkëlqen në testin Euro NCAP

VW Golf VIII u prezantua në vitin 2019, duke marrë një vlerësim me pesë yje sigurie nga Euro NCAP në

Hapja e një profili në rrjetet sociale: Një e treta e fëmijëve të moshës 8 deri në 17 vjeç kanë gënjyer për datën e tyre të lindjes

Një e treta e fëmijëve të moshës nga tetë deri në 17 vjeç me një profil në rrjetet sociale kanë

Sponsored