Më shumë

Köln-i i Gjermanisë “pushtohet” nga muzika shqipe, festë në festivalin e shqiptarëve

Në Köln të Gjermanisë po jehohet shqip. Shumë shqiptar janë mbledhur për të kënduar një zëri këngët e artistëve të

Horoskopi 8 prill 2024, si do të nisë java për të gjitha shenjat

DASHI Do ketë shumë nervozizëm dhe shumë pak kjo mund të mjaftojë për t’ju bërë të humbni durimin… Mundohuni të

Horoskopi 2 mars 2024, parashikimi i yjeve për fundjavën

Dashi Pritet qe marrëdhënia juaj ne çift te ketë përmirësime te ndjeshme gjate kësaj dite. Ka ardhur koha t’i shprehni

Horoskopi 1 mars 2024, si nis muaji për të gjitha shenjat

Dashi Atmosfera ne çift do jete përgjithësisht e mire gjate kësaj dite. Te dy se bashku do bashkëpunoni mjaft me

Hani arra e panxhar për Shën Valentin, rrisin dëshirën seksuale

Shën Valentini është afër dhe miliona njerëz nëpër botë kanë nisur planet për një mbrëmje romantike. Nëse doni të rrisni

Njerëzit që flenë vonë, apo herët? Eksperti i njohur tregojnë cilët jetojnë më gjatë

Kur vjen puna tek gjumi, njerëzit përgjithësisht janë të ndarë në dy kategori: njerëzit e natës dhe njerëzit e mëngjesit.

Dashuria, puna dhe paratë – këto janë shenjat më me fat sot

Dashi Do të përfshiheni në aktivitete që ju ngrenë humorin. Një diskutim në lidhje me çështjet financiare do të zhvillohet

“Vit i ri, nafakë e re”, çfarë kanë parashikuar yjet për vitin 2024

DASHI Dielli sundon 2024 dhe kjo do të thotë garanci për një vit të mbarë që në fillim. Ju pëlqen

Janar 2024: Këto shenja të horoskopit do të hyjnë në një lidhje dashurie

Nëse i përkisni një prej shenjave të përmendura më poshtë, mund të ndaloni së qeni vetëm. Janari mban momente të

“Buxheti do jetë shumë i mirë” – Këto janë shenjat më me fat sot 

Dashi Jeta juaj nuk ka për të qenë aspak e ndërlikuar gjatë kësaj dite përkundrazi do merrni frymë më lirisht

Sponsored