Më shumë

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Shqipja i kërkon Ganiut të largohet

Shqipja mbrëmë tha se është ndjerë vazhdimisht në ankth nga Gania, sepse ai i afrohej vazhdimisht. Sipas saj ai këtë

“Më shumë duhemi unë dhe Santiana”, debat i ashpër mes Bucit dhe Azemit

Banorët e Big Brother VIP Kosova kanë diskutuar rreth marrëdhënies Alba-Azem. Buci është shprehur se nuk ka dashuri mes tyre,

Vëllau i madh merr vendim për Ganiun dhe Shqipen

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother

Del momenti i përplasjes se Ganiut dhe Shqipes, pamje të patransmetuara

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother

“Tre herë u përpoq të më rrëmbente sot” – Ish-banorja e ‘Big Brother Vip’ çudit me statusin në Instagram

Nutricionistja Diola Dosti gjithmonë ka treguar sesa vetëbesim ka dhe as sot nuk ka ngurruar ta tregojë një gjë të

“Ka frikë është keq”, pas sulmit ndaj Ganiut, Buci i del në mbrojtje Shqipes

Sot ka ndodhur një përplasje e ashpër mes Shqipes dhe Ganiut. Ndërsa raportohet se debati ka eskaluar në dhunë dhe

Dhunë në Big Brother VIP Kosova, reagon Alaudin Hamiti

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother

Labinot Tahiri nderohet me titullin “Nderi i qytetit” nga Komuna e Ferizajt

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri është nderuar nga kryetari i Ferizajit me titullin “Nderi i qytetit”. Këtë vlerësim nga

Santiana e mërzitur, fillon të qaj – Buci shkon ta qetësoj (VIDEO)

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është parë e mërzitur, teksa qëndronte vetëm në oborr. Ajo ka filluar edhe

Blero-banorëve: S’di çka keni o njerëz, keni ardhë në botën time edhe s’po e dini kah jeni

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero ka pasur një diskutim me disa nga banorët e tjerë. Ai është shprehur

Sponsored