Më shumë

Kiara mërzitet me Luizin: Je neglizhent, më mungon “rituali jonë”

Kiara dhe Luizi patën një debat ditën e sotme me njëri-tjetrin, kjo pasi Kiara u mërzit nga mungesa e vëmendjes

Bledi Mano fillon ngacmimet kundrejt Luizit: Ke nuhatjen e një njeriu që e njeh bastin

Bledi Mane është banori më i ri që është futur në Big Brother VIP Albania. Gazetari iu bashkua shtëpisë më

“Lugati” bashkë me Pal Lekaj shkon në Kuvend (VIDEO)

Ish-banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica, është parë në hollin e Kuvendit të Kosovës. Ai është parë i

Kjo është banorja më e re e Big Brother Vip

Keisi Medini është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother. Ajo është e njohur gjërësisht si influencer, por

Amos largohet përfundimisht nga BBVA

Konkurenti i cila u eleminua përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother Albania Vip, është Amos

Këta janë tre banorët e rinj që do t’i bashkohen BBVA

Mbrëmja e Big Brother VIP Albania ka rezervuar plot befasi për publikun mbrëmjen e së martës. Telegrafi ka siguruar skemën

Vedati bën shaka me Dafinën: Me këtë fytyrë nuk ke shanse të marrësh vizë

Dafina ishte duke biseduar me Stresin për disa probleme të lëkurës që pati. Në ato momente në muhabetin e tyre

Vivien: Nuk i besoj aspak Mbresës (VIDEO)

Vivien u ka thënë banorëve të tjerë të Big Brother Vip Kosova se nuk i beson Mbresës. Ajo ka thënë

Sharje, kërcënime, ofendime – Çmimi final në Big Brother VIP Albania bie në 52 mijë euro

Ditën e sotme (e hënë) banorët janë përballur me një tjetër provë në Big Brother VIP Albania. “Prova e mosreagimit”

Stresi-Xhulit: Të tregoj ty kush jam unë, jam sëmundje e pashërueshme

Gjatë bllokut publictar të spektaklit të Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Stresi kanë hedhur kunja në drejtim të njëri-tjetrit.

Sponsored