Më shumë

Rrahje brutale në Bregun e Diellit: Një person dërgohet në spital, Policia në ndjekje të të dyshuarve

Mosmarrëveshjet për motive të ndryshme, e që shpeshherë dalin të jenë banale bëhen mollë sherri e kërcënimeve e përleshjeve mes

Arrestohet 62-vjeçari në Podujevë, vodhi para nga një makinë e parkuar

Policia e Kosovës ka bëre të ditur se ka arrestuar një person në Podujevë për një rast të vjedhjes. I

Arrestohet një person për keqpërdorim besimi

Policia e Kosovës ka arrestuar një qytetar me arsyetimin se ka keqpërdorur besimin. I dyshuari, me këtë rast raportohet të

Punëtorët e ‘Eurocar’ i hyjnë dajak rreshterit policor në Aeroportin e Prishtinës, e bëjnë për spital

yrtarët policorë jo rrallëherë janë cak i kanosjeve serioze e sulmeve brutale gjatë  kryerjes së detyrës zyrtare. Këto incidente shpeshherë

Nëna në Ferizaj i keqtrajton fëmijët tërë natën, Policia shkon dhe i shpëton

Abuzimi dhe keqtrajtimi i fëmijëve nga prindërit e tyre është një dukuri mjaft shqetësuese. Të miturit janë ata që përjetojnë

Rrahja e 37-vjeçarit në Prizren, arrestohet i dyshuari i dytë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar personi i dytë për një rast të lëndimit trupor që ka ndodhur

E rëndë: Gjendet pa shenja jete një grua në Lipjan, dyshohet se kreu vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Resinovc të Lipjanit, ku një grua dyshohet se i ka dhënë

Ukë Rugova lirohet nga akuza për krim të organizuar me vizat italiane, dënohet me 6 mijë euro për armëmbajtje pa leje

Gjykata Themelore në Prishtinë, ka shpallur aktgjykim lirues lidhur me veprën penale krim i organizuar ndaj ish-deputetit Ukë Rugova, ish-ministrit

Aksidentohen dy vetura në Xërxë të Rahovecit, arrestohet i dyshuari

Në fshatin Xërxë të Rahovecit gjatë së mërkurës ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave me targa vendore e

Pesë të lënduar nga aksidenti në Carralevë të Shtimes

Në fshatin Carralevë të Shtimes, mbrëmë ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjeteve. Policia njofton se përveç dëmeve materiale,

Sponsored