Më shumë

Tentim vrasje në Prishtinë: Nxënësi 17-vjeçar i shkollës “Gjin Gazulli” ther me thikë shokun

Një rast i përleshjes me thikë ka ndodhur dje në Prishtinë, ku mbeti i therur një nxënës. Këtë herë në

Vëllai i heroit Afrim Bunjaku tregon si e kuptoi lajmin për vrasjen e tij – “M’tha e kam vendos, është toka jem”

Mëngjesi i 24 shtatorit në Banjskë të Zveçanit, shënoi sulmin terrorist të organizuar nga një grup krliminelësh serbë, të armatosur

Policia njofton për ekstradimin e disa personave në Kosovë

Policia e Kosovës, ka njoftuar për disa aktivitete të ekstradimeve, transferimeve dhe depërtimeve të personave që kanë rënë ndesh me

Ky është personi i plagosur sot në Prishtinë, ja kush dyshohet që e kreu aktin

Një person është plagosur paraditën e sotme në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i

Digjet një veturë në rrugën ‘C’, policia jep detaje

Një veturë është përfshirë nga zjarri në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në rrugën ‘C’ në Prishtinë, raporton

Pejë: Tre persona tentojnë t’i ikin Policisë, kapen me drogë

Abuzimi me substanca narkotike nga të rinjtë mbetet një shqetësim i madh në shoqërinë kosovare. Edhe më shqetësues këtë dukuri

Gjakovë: Babai rrah vajzën pasi doli natën pa dijeninë e tij, përfundon në pranga të Policisë

Jo rrallëherë prindërit përfundojnë në pranga për shkak të keqtrajtimit që ua bëjnë fëmijëve. Në shumicën e këtyre rasteve, viktima

Plas sherri për pronë në Malishevë: Babai kërcënon djalin për pronë, përfundon në Polici  

Mosmarrëveshjet për prona po vazhdojnë të shkaktojnë përleshje e telashe të shumta mes qytetarëve, e madje të përfundojnë edhe tragjikisht.

E telefonoi Policinë dhe raportoi rrejshëm për vrasje në Ramoc të Gjakovës, zbulohet i dyshuari

Raportimi i një rasti të vrasjes në fshatin Ramoc të Gjakovës nga një qytetar aktivizoi pasditen e sotme njësitë policore

Sulmohet nga qentë endacakë një grua në Prishtinë, merr lëndime të rënda

Një grua është sulmuar rëndë nga qentë endacakë afër Qendres Klinike dhe Universitare të Kosovës. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e

Sponsored