Alban Skenderaj publikon disa nga momentet me të veçanta të koncertit të tij

Alban Skenderaj publikon disa nga momentet me të veçanta të koncertit të tij

Të enjten u mbajt në Tiranë koncerti madhështor i këngëtarit të njohur, Alban Skenderaj.

E sot ai ka publikuar në Instagramin e tij disa nga momentet më të veçanta të atij koncerti.

Koncert ky që bëri bashkë shumë përkrahës të tij, të cilët një zëri këndonin këngët e Skenderaj.

“Disa nga momentet me të veçanta dhe emocionuese të koncertit”, ka shkruar Albani.

Related Articles