Jul Deda flet për herë të parë pas daljes nga BBVA 3

Jul Deda flet për herë të parë pas daljes nga BBVA 3

Aktori i humorit, Julian Deda, i cili u rendit i dytë në edicionin e tretë të “Big Brother VIP”ka reaguar për herë të parë pas daljes së tij nga formati.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ai shpreh falënderimet për publikun dhe të gjithë personat që e kanë mbështetur përgjatë kohës që ai ishte konkurrent në formatin e “Big-ut”.

“Jam munduar të tregohem një person me ngjyra, gjithashtu jam munduar të tregohem dhe i matur dhe pse ndonjëherë n’a ka rrëshqitur këmba.”– shprehet mes të tjerash Juli.

Related Articles