Linda e vetme në lavanderi, fillon të qaj

Linda e vetme në lavanderi, fillon të qaj

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda është shfaqur e mërzitur dhe e stërmbushur nga emocionet teksa qëndronte e vetme në lavanderi.

Ajo ka filluar të qaj dhe i ka kërkuar “Vëllait të Madh” që ta pranoj në dhomën e rrëfimeve.

Se për çfarë qante Linda dhe në çfarë gjendje ishte, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Related Articles