Malsorja, tiktokerja e famshme aksidentohet, momenti epik se si e përshkruan ngjarjen

Malsorja, tiktokerja e famshme aksidentohet, momenti epik se si e përshkruan ngjarjen

Tiktokerja tanimë e famshme për përdoruesit e TikTokut, Malsorja, ka bërë aksident ditën e djeshme.

Mbrëmë ajo ka hyrë live, në këtë rrjet social, që t’iu tregojë fansave për gjendjen e saj.

E vëmendje të madhe ka edhe lidhja e saj me një djal arab, Shontanin. Ndërkohë që virale ka shkuar videoja ku Malsorja ia përshkruan se si ndodhi i gjithë aksidenti.

“Grr, bum, shllap”, janë tri fjalët që e përshkruajti Malsorja aksidentin.

Ndërkohë që tutje ajo ka treguar se është mirë, vetëm se ka lëndime në qafë dhe shpinë.

Related Articles