Si u prit Fifi jashtë shtëpisë së Big Brother

Si u prit Fifi jashtë shtëpisë së Big Brother

Fifi të enjten është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP, me arsyen se dëshiron të merret më shumë me vetën e saj, shkruan Gazeta Enigma.Këngëtarja nga Kosova thënë se vendimin që të largohet është pasi që qëndrimi i mbyllur në shtëpi nuk po i bën mirë.

Jashtë shtëpisë e ka pritur miku i saj Ardit Cuni dhe Paloma, të dy ish banorë të Big Brother Vip.

Reagimin e Fifit jashtë shtëpisë mund ta shihni në videon më poshtë./Gazeta Enigma/

Related Articles