Dalin detaje të reja për Evan N’Dickan, mësohet arsyeja pse mbrojtësi ra në tokë

Evan Ndicka ngjalli frikë kur u rrëzua në fushë në ndeshjen mes Udineses dhe Romës e vlefshme për xhiron e

Enea Koliçi shpallet më i miri i xhiros së 29-të në Superligë

Federata e Futbollit e Kosovës dhe sponsori i Superligës, Albi Mall vazhdojnë ndarjen e çmimit “Ylli i Javës”. Ky çmim

Arteta flet pas gabimit dhe tregon se si e ka planin t’ia marrë titullin Cityt

Arsenali ka pësuar një humbje shokuese para adhuruesve të vet pasi është mposhtur nga Aston Villa me rezultat 0-2. Humbja

Xhaka pasi fitoi titullin me Leverkusenin: Shkruam historinë, secili nga ne në klub tani është legjendë

Granit Xhaka është përplot gëzim dhe ndjenja falënderimi pasi u shpall kampion i Bundesligës së Gjermanisë me skuadrën e tij,

Dalin rezultatet e EKG-së së Evan Ndicka – situatë shqetësuese te Roma

Mbrojtësi i Romës, Evan Ndicka, u dërgua me urgjencë në spital pasi një EKG e kryer në stadium kishte rezultate