Hyrje të reja në ‘BB VIP’? Kush janë emrat që përfliten?

Një javë që kur nisi aventura televizive “Big Brother VIP”. Përpos që me të famshëm po zhvillohet si format për…

Duke shkëmbyer puthje e përqafime, Graniti i këndon Fifit: “U tërbova pas teje”

Në rrjet janë bërë virale disa nga skenat ku Fifi dhe Granit Cana janë treguar të afërt me njëri-tjetrin. Së…

Arjola Demiri shpërthen në lot teksa tregon se u tradhtua nga bashkëshorti për gjashtë vite

Të radhës që po i parashtrojnë pyetje njëri-tjetrit brenda shtëpisë së Big Brother vip janë balerini Ilir Shaqiri dhe aktorja…

Në krahët e Donaldit në “Big Brother”, ndjekësit “masakrojnë” shoqen e ngushtë të Bora Zemanit

Semi Jaupaj njihet për shoqërinë e ngushtë prej 15 vitesh me prezantuesen Bora Zemani dhe siç dihet tashmë brenda shtëpisë…

Lidhja e parë në Big Brother VIP? Fifi i qëndron te krevati Granitit

Lidhja e parë në Big Brother Albania Vip duket në horizont. Fifi dhe Graniti duken shumë të afërt me njëri-tjetrin.…

Kjo është këngëtarja shqiptare që kërkoi ta marrë fëmijën e saj në “Big Brother VIP”

Kanë mbetur edhe pak ditë (5 tetor) që të filloj reality show “Big Brother VIP”. Një nga emrat e konfirmuar…

Albërie Hadërgjonaj do të futet në Big Brother VIP

Është bërë zyrtare tashmë që muajin tjetër do të fillojë spektakli i shumëpritur Big Brother VIP. Personazhe të njohur do…

Zbulohet prezantuesja e “Big Brother VIP”

Ditë më parë televizioni “Top Channel”, zbuloi se janë hapur audicionet për spektaklin e famshëm, që pritet prej disa vitesh,…