Qytetarja denoncon burrin e Fjolla Morinës, i’a mori 10 mijë euro për t’i çuar djalin në Belgjikë

Naxhije Shkreta, një qytetare nga Durrësi tregon sesi ka rënë pre e mashtrimit nga ana e e Fisnik Sylës. Ky…

A janë ndarë Fjolla dhe Fisniku apo është vetëm një lojë?

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, ka pak javë që është liruar nga paraburgimi.Gjatë kësaj kohe ajo është aluduar për ndarjen nga…

E dashura e Cozman tregon pse u nda nga reperi

Pas një kohe që ishte larguar nga skena dhe jeta publike Cozman kishte befasuar të gjithë kur bëri publike lidhjen…