Familja Vula bëhet me vilë të re super luksoze

Ledri Vula me familjen është bërë me vilë të re. Krahas asaj në Brezovicë, reperi ka zbuluar në rrjete sociale…

Me këngën “Levitating” Dua radhitet në vendin e 3 në “Billboard Hot 100”.

Dua Lipa po qëndron në ‘top listën’ e “Billboard Hot 100”. Dua Lipa mori një çmim “Grammy” këtë vit për…

Dukja dhe figura trupore e Nicole Scherzinger nuk përkojnë me moshën e këngëtares

Më 29 qershor, Nicole Scherzinger do të mbushë 43 vjet, mirëpo dukja e saj nuk përkon me moshën. Gjatë të…

Kidda dhe Capital T arrijnë një milion klikime me këngën “Magji”

Dy ditë ma parë artistët e njohur, Kidda dhe Capital T, bashkuan forcat e tyre. Dyshja vendosën që të mahnisin…

Meghan Markle dhe princi Harry janë bërë prindër të një vajze

Meghan Markle ka sjellë në jetë një vajzë të premten në Kaliforni, ndërsa tash është publikuar lajmi se ajo dhe…

Sensuale dhe ngacmuese, Morena mahnit me pozën me pak material në trup

E njohur për figurën mbresëlënëse trupore, Morena Taraku ngacmon imagjinatën sa herë që shpërndan imazhe të reja në rrjetet sociale.…

Angelina Jolie sot feston ditëlindjen e 46-të

Angelina Jolie sot ka festuar ditëlindjen e 46-të. Ajo është parë së bashku në mbrëmjen e së premtes me fëmijët…

Alex Rodriguez shfaqet në top formë, muaj pas ndarjes nga Jennifer Lopez

Ai së bashku me Jennifer Lopez vendosën të përfundojnë fejesën e tyre në prill të këtij viti, raporton Gazeta Enigma.…

Ermal Fejzullahu i kërkon falje publikisht Arianës

Si rezultat i angazhimeve të përditshme profesionale, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu i ka kërkuar falje publikisht gruas së tij…

Elvana Gjata na habit me fotot e fundit

Elvana Gjata është paraqitur me disa foto të çuditshme në Instagram, raporton Gazeta Enigma. Ajo është shumë aktive këtë vit,…