Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

Një romancë e re duket se ka lindur mes të famshmëve shqiptarë.Fjala është për nutricionisten Diola Dosti që pas ndarjes, me shumë gjasë, dashurinë e ka rigjetur prapë në Kosovë.

Sipas burimeve të këtij mediumi, nutricionistja është në lidhje me biznesmenin kosovar, Erolld Belegun.

Burime për Prive.al kanë rrëfyer se dyshja janë shfaqur të pandarë nga njëri-tjetri në kryeqytet kohëve të fundit.

Diola dhe Erolldi frekuentojnë të njëjtat vende dhe shihen shumë të lumtur.

Diola dhe Erolldi, sigurisht jo rastësisht, kanë postuar nga e njëjta villë ku po kalojnë fundjavën bashkë.

‘Jeto, dashuro, shijo’, ka qenë mbishkrimi në fotografinë e Erolldit.

Related Articles