Mc Kresha dhe Lyrical Son lansojnë klipin e radhës

Mc Kresha dhe Lyrical Son lansojnë klipin e radhës

Mc Kresha dhe Lyrical Son po vazhdojnë të publikojnë videoklipet e këngëve të albumit.Ata sollën sonte klipin e këngë ‘Anija Kozmike’ dhe tashmë ju mund ta dëgjoni edhe në këtë platformë.

Related Articles