“Duart ende i kishte të ftohta”, Vajza e Jakup Krasniqi flet për takimin me babanë në Hagë

“Duart ende i kishte të ftohta”, Vajza e Jakup Krasniqi flet për takimin me babanë në Hagë

Vajza Jakup Krasniqit, Gresa Krasniqi, përmes një postimi në Facebook ka folur për takimin e fundit që ka pasur me të atin, në Hagë.Gresa ka përshkruar takimin me të atin, për të cilin thotë se ndien mall e krenari çdo ditë.

“Në vizitën tonë të fundit në Hagë, babi sapo kishte përfunduar shëtitjen dhe erdhi në dhomën ku takohemi çdo herë. Duart ende i kishte të ftohta, por perqafimet i ka të ngrohta gjithmonë. Sa shumë mall e krenari ndjejm per ty çdo ditë!”, ka shkruar ajo. /Gazeta Enigma.

Related Articles