Dueti me vajzën e tij, që përloti Ibrahim Tatlisesin

Dueti me vajzën e tij, që përloti Ibrahim Tatlisesin
Legjenda e muzikës turke, Ibrahim Tatlises,  u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”, pas disa problemeve shëndetësore dhe pauze 9 vjeçare.

Ai në muajt e fundit ka ftuar edhe familjar të tij që merren me muzikë, si djalin Ido dhe vajzën Dilan.Pikërisht një duet me vajzën e tij gjatë “Ibo Show”, përloti këngëtarin turk.

Ata kënduan së bashku këngën e famshme “Aramam”.

Related Articles