Duro tani ia humbë topin Batatinës: Në tri ndeshje kam dy fitore dhe një humbje ndaj Llapit

Nuk kanë të ndalur thumbimet mes kryetrajnerit të Llapit, Tahir Batatina dhe Klodian Duros, shkruan Gazeta Enigma.

Tashmë ish-futbollisti i kombëtares shqiptare dhe ish-trajneri i Feronikelit dhe Gjilanit e ka thumbuar Batatinën.

Duro ka thënë se përballjet me Batatinën janë tri. Duro ka dy fitore dhe Batatina një.

Në fund e ka pyetur Duro e ka pyetur Batatinën, ku është topi?

Postimi i plotë:

I dashur koleg Tahir Batatina

E di qe ti deshiron gjithmon te fitosh e aspiron te jesh me i miri si trajner i Llapit dhe i Kosoves 👏🏼

Te dhash nje keshille publike qe ti te jesh i qarte ne ate qe do te besh e uroj te behesh me i miri 🙏🏻

Po te qartesoj perseri ty dhe te gjithe ata qe na ndjekin 🤗

1. Un jam Klodian Duro i Shqiperise 🇦🇱 👐🏼 🇽🇰 Kosoves

2. Po ke te drejte se e kerkuam topin per ta futur ne fushe 2 here nga 10 minuta. Nga minuta e 76 kur shenuam golin e dyte deri ne minuten e 96 kur arbitiri qe kishe zgjedhur vete ti e mbylli ndeshjen se spo  gjente dhe ai top per te vazhduar ndeshjen qe ti e mban mend se ke mundur Duron 3-2  👏🏼

Por ke harruar te shtosh dy perballjet e tjera nga 3 qe kemi qene kunder njeri tjetrit.  1-0 & 4-0

Ketu te jane ngaterruar mendimet se ngaqe nuk po e gjeje dot taktiken e duhur per te mbyllur porten e per te mesuar futbollistiet e tu si ta mbajne ata topin 😂