Edhe një politikan i njohur shqiptar fans i Luizit, publikon foton me të e vajzën e tij

Edhe një politikan i njohur shqiptar fans i Luizit, publikon foton me të e vajzën e tij

Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialite, Taulant Balla, duket se është fans i Luizit.

Balla ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me të bijën dhe këngëtarin Luiz Ejlli .

Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte i ftuar në podcoast-in e kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen.

Në zgjedhjet lokale të 14 majit, Luizi tregoi hapur mbështetjen e tij për kandidatin socialist për bashkinë Shkodër, Benet Beci, i cili fitoi kundrejt Bardh Spahisë.

Related Articles