Moti për sot

Moti për sot

Sot pritet të mbajë mot me vransira dhe intervale me diell njofton Prishtina Weather.

Pasdite dhe në mbrëmje rrebeshe shiu me bubullima.

Njoftimi i plotë:

26.05 – Vransira e intervale me diell. Pasdite dhe në mbrëmje rrebeshe shiu me bubullima.

Era do të fryjë kryesisht nga lindja dhe verilindja e lehtë dhe mesatare 4-10m/s.

Shtypja atmosferike luhatet kryesisht përreth vlerave normale.

Related Articles