Më shumë

E veshur me fustan nusërie shkon për të votuar në Kavajë

Sot po mbahen zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, ku shumë qytetarë ia mësynë qendrave të votimit. Një rast i rrallë ka

Në fshatin Leshan të Pejës shfaqen zogjtë të pazakontë

Prej disa vitesh në fshatin Leshan të Pejës është rikthyer një shpend jo i zakonshëm, ku nga biologët po konsiderohet

Fushata ndryshe e kandidates për deputete

Kandidatja për deputete ka bërë fushat elektorale edhe në rrjetet sociale. Por çfarë bie menjëher në sy në profilin e

Kaliforni: Një restorant ofron hamburger falas për një vit – por ka një kusht

Zinxhiri i restoranteve me qendër në Kaliforni ofron hamburgerë falas për një vit, por me një kusht. Sipas CNN, një

Ora që u ndal para 10 vjetësh si pasojë e cunamit, tërmeti i’a rikthen funksionimin

Për gati dhjetë vjet, ora e vendosur në tempullin “Bunshun Sakano” ishte një kujtesë e forcës natyrore që ishte afër

Këta janë 6 llojet e tipave që duhet t’i mbani larg vetvetës

Lidhjet e forta me kolegët janë të nevojshme për një ambient pune të këndshëm, por vetëm kur kolegët ia vlejnë.

Aeroplani tentoi të bënte ulje emergjente, por gruaja lindi foshnjën e saj në mes të fluturimit

Një grua lindi në një aeroplan me ndihmën e një studenteje të mjekësisë që ndodhej në bord. Sipas medieve të

Këto janë katër shenjat në horoskop që nuk bënë të jenë bashkë

Këto janë katër shenjat në horoskop që nuk bënë të jenë bashkë në një lidhje dashurie. Dashi dhe Bricjapi Dashi

Kjo është 97-vjeçarja që i pi 20 birra në ditë

Robertine Houbrechts nga fshati Belg, është 97 vjeç  dhe e dashuruar me birrën. Sipas medias së huaj, çdo natë ajo

Sponsored