Gjendja e rrugëve në Prishtinë pas reshjeve të borës, reagon Përparim Rama

Gjendja e rrugëve në Prishtinë pas reshjeve të borës, reagon Përparim Rama

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka reaguar pas raportimeve se gjendja në disa rrugë të Prishtinës është e keqe për shkak të reshjeve të borës dhe mospastrimit të tyre.Rama ka shkruar se po marrin masa që rrugët e kryeqytetit të mos bllokohen.

“Jemi duke ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme që rrugët e Prishtinës të jenë të qarkullueshme”, shkroi Rama në Facebook./Gazeta Enigma/

Related Articles