Inter vs Shakhtar, synohet goli i parë pas 270 minutash

Inter vs Shakhtar, synohet goli i parë pas 270 minutash

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Inter dhe Shakhtar.Sa herë janë përballur këto skuadra, në vitet e fundit, nuk ka pasur asnjëherë gola. Tri takimet në Champions League në fazën e grupeve mes tyre janë mbyllur 0-0.

Por, sot kërkohen gola, Interi për të siguruar kualifikimin nëse Reali e mund FC Sheriffin.

Related Articles