Më shumë

E bëri për spital policin, shoqërohet në stacion gjilanasi

Një person është shoqëruar në policinë e Gjilanit pasi që i njëjti ka fyer dhe sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

Shoferi i autobusit humbi drejtimin, 14 të lënduar në një aksident në Novobërdë

14 persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti mes një autobusi dhe një veture në Prekoc të

Pejë: Zjarr në një ‘Rent a Car’, digjen tri vetura në vlerë rreth 50 mijë euro

Në një ‘Rent a Car’ në Pejë mëngjesin e sotëm ka ndodhur një incident zjarri, ku tri vetura janë kapluar

Dy serbë ndalohen duke kaluar ilegalisht kufirin në Leposaviq

Dy serbë janë ndaluar në Koshuticë të Leposaviqit, pasi që të njëjtit janë takuar duke kaluar kufirin ilegalisht nga Kosova

Gjilan: Një burrë raportohet se është zhdukur qe një javë

Një grua ka njoftuar policinë dje se nga data 25 mars, viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk

Një person bëri thirrje për urrejtje fetare në sheshin e Ferizajt, Policia nis hetimet

Një person përmes rrjeteve sociale ka bërë thirrje për urrejtje fetare në sheshin e qytetit të Ferizajt. Policia ka bërë

40 aksidente trafiku vetëm brenda 24 orëve në Kosovë

Gjithsej 40 aksidente janë raportuar në polici brenda 24 orëve. 17 nga to janë me të lënduar, ndërsa 23 me

Dy vëllezër nga Peja rrahen me njëri – tjetrin, përfundojnë në Polici

Dy vëllezër nga Peja janë kapur mes vete dhe kanë përfunduar në Polici. Burimet e Sinjalit brenda Prokurorisë kanë bërë

Kosovari publikon pamje nga një aksident i tmerrshëm në Itali

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali. Një kosovar që ka qenë kalimtar i rastit ka publikuar videon ku

Kjo është gruaja që vdiq pasi u plagos me armë në Prishtinë, ishte kalimtare rasti

Egzon Haziri ka mbetur i vrarë mbrëmë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në rrugën ‘Jeronim De Rada’,

Sponsored