Më shumë

Arrestohen tre persona, ndër ta një i mitur – sulmuan fizikisht një burrë në Leposaviq

Një burrë është sulmuar fizikisht në Leposaviq nga dy persona të tjerë, ku siç raporton viktima, për të ishin të

Operohet 15-vjeçari i plagosur në Ferizaj, i largohet plumbi nga parakrahu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Ferizajit, ku pas të shtënave me armë zjarri,

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj

Policia e Kosovës, ka arrestuar të dyshuarin e të shtënave me armë ku si pasojë një grua u vra dhe

Policia i konfiskon tri vetura në Gjilan dhe i gjobit shoferët

Policia e Kosovës në Gjilan në kuadër të një kontrolli rutinor kanë ndaluar tri vetura, shoferët e të cilave drejtonin

Policia identifikon shoferët që bënin gara ilegale, gjobiten me nga 400 euro, katër pikë negative dhe 10 muaj ndalim vozitjeje

Njësia për Kontroll të Autostradave ka identifikuar shoferë që kryenin gara ilegale. Ndaj tyre janë shqiptuar gjoba me nga 400

Policia shqipton 687 gjoba trafiku vetëm brenda 24 orësh

Policia e Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shqiptuar 687 tiketa trafiku, ndodhën 20

Llapjani e sulmon fizikisht të dashurën me të cilën bashkëjeton, Policia në ndjekje të tij

Vajzat dhe gratë po vazhdojnë të jenë viktimat më të shpeshta të dhunës që përjetojnë kryesisht nga partnerët e tyre.

Ndahet nga jeta poetja Lindita Ahmeti

Poetja Lindita Ahmeti ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeçare. Lajmi i trishtë është konfirmuar nga babai i saj, shkrimtari Xhabir

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Një person është raportuar i vdekur në Prishtinë. Policia në raport e ka cilësuar rastin si “vdekje e dyshimtë. “Raportohet

Pejë: Arrestohen dy të dyshuar pasi planifikuan vrasjen e një personi

Dy persona janë arrestuar pasi kishin përgatitur një vrasje të rëndë në periudhën tetor-nëntor në vitin 2023 në Pejë. Sipas

Sponsored