Mbështeti Luizin, fituesit të Big Brother Kanada i ndodh e papritura (FOTO)

Mbështeti Luizin, fituesit të Big Brother Kanada i ndodh e papritura (FOTO)

Luiz Ejlli është ndër banorët që ka thyer rekorde dhe ka kapërcyer çdo pritshmëri të Big Brother VIP Albania.Ai qysh në hyrje ka arritur të madh vëmendje të madhe si në Shqipëri, ashtu edhe në Kosovë.

Së fundmi, “Vëllai i Madh”, Luizin, Armaldon dhe Kristin, pasi ata të tre janë futur për disa sekonda në banjën e shtëpisë dhe për këtë Vëllai i Madh ka vendosur t’i dërgojë në televotim.

BBVIP - Luiz Ejlli merr mesazhin e papritur nga ish-fituesi i BigBrother në  Kanada, pasi i përmendi emrin si…

Për këtë, Luizi u shpreh se ai e kishte planifikuar një gjë të tillë. Ai tha se duke qenë se Kutia e Pandorës i shkoi dëm, mendoi të shkelte rregullat duke përfshirë Armaldon dhe Kristin. Luizi ka zbuluar se ku e ka marrë këtë ide.

Ai i bëri thirrje publikut që të hapnin “Big Brother”-in kanadez dhe aty do e gjenin këtë plan.

“I bëj thirrje gjithë publikut të hapë Big Brother-in kanadez dhe ta shohin të njëjtën gjë.

VIDEO/ Fituesi i “Big Brother” në Kanada mbështet publikisht Luizin! |  Revista Bordo

E ka bërë me 3 veta ai burri i botës dhe ka çuar 3 vetë në nominim, bashkë me veten. 4 vetë në nominim”, tha Luizi.

Pas kësaj, ka reaguar vetë fituesi i Big Brother Canada, Kevin Jacobs i cili përmes rrjetit social Instagram ka mbështetur Luizin.

Por, gjejeni çfarë?! Brenda pak orësh Kevin ka fituar mbi 10 mijë ndjékës. Para videos ai kishte rreth 8 mijë ndërsa aktualisht në Instagram numëron mbi 22 mijë ndjékës.

Efekti Luiz, “shpërthen” Instagrami i fituesit të 'Big Brother Kanada' pasi  foli për të – INA Online

Related Articles