Merr rreze pa të brendshme, Jorit i ndodh një incident

Merr rreze pa të brendshme, Jorit i ndodh një incident

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut që në ditët e para të futjes së saj në shtëpi, për shkak të bukurisë dhe linjave trupore seksi.

Ditën e sotme, ajo është relaksuar pranë pishinës, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident.

Ajo kishte veshur një fund të gjatë, por ka qenë pa të brendshme dhe në momentin kur ka qenë e shtrirë, i është ngritur fundi dhe ka treguar pjesët intime.

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s’ka gjë po hë.

Jori: Po pse s’më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha ty përball teje.

Related Articles