Pa ndërhyrje, kështu dukej Edona James në adoleshencë

Pa ndërhyrje, kështu dukej Edona James në adoleshencë

Edona James është njëra nga personazhet shqiptare që po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.Përpara se të hynte në Big Brother VIP Kosova 2, ajo ka qenë pjesëmarrëse në disa kompeticione në Gjermani.

Ajo ishte fillimisht pjesë e Big Brother e po ashtu edhe në disa kompeticione të tjera muzikore.

Së fundmi në TikTok është bërë virale një video e transgjinores nga Suhareka, kur ka qenë me një shou të muzikës.

Ajo interpreton një pjesë të shkurtër të një kënge, e që edhe në pamje duket më ndryshe.

Foto: Screenshot/TikTok

E njëjta ka realizuar edhe me klip një këngë, pasi më herët ka realizuar edhe disa projekte.

Edona tani po pëlqehet për energjinë pozitive që po përcjell, çiltërsinë dhe për sensin e humorit.

Related Articles