Edona nervozohet me banorët që po refuzojnë puthjet: Shkoni në shtëpi pra

Disa nga banorët e Big Brother VIP Kosova kanë refuzuar të shkëmbejnë puthje, me këdo që u ka rënë shorti.…

“Alba nesër ja shkel”, Edona parashikon fatin e Albës

Banorët kanë biseduar për festën e vitit të ri. Ylli ka thënë se moderatore e kisha lënë Albën. Mirëpo Edona…

Edona James: Monikës i ka dal afati

Këngëtarja e njohur, Monika Salihu gjatë ditës së sotme (e diel) pati disa debate me banorët. Ndonëse është treguar më…

Pa ndërhyrje, kështu dukej Edona James në adoleshencë

Edona James është njëra nga personazhet shqiptare që po pëlqehet mjaft shumë nga publiku. Përpara se të hynte në Big…

Edona James kafshon Metin në BBVK

Edona James është një nga banoret më të komentuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Teksa qëndronte me disa…

Edona-Santianes: Ti më pëlqen shumë je natyrale, unë jam ‘femër e gumës’

Edona ka komplimentuar Sanitanën për bukurinë e saj. “Ti më pëlqen se je natyrale, nuk je plastik, nuk je si…

Blero qan për të dashurën, Edona e ngushëllon (VIDEO)

Blero nuk është përmbajtur teksa ka folur për të dashurën e tij. Ai ka filluar të qajë teksa ka biseduar…

“Kur të dal prej këtu do të martohem me Bleron”, thotë Edona

Gjatë një bisede me banorët Edona thotë se dua të martohem me Bleron. Derisa Meti po i tregonte Yllit se…

“Prej moshës 12-vjeçare fillova të marrë hormone”, Edona James tregon procedurat si e ndërroi gjininë (VIDEO)

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka ndarë disa momente emocionuese me banorët dhe me publikun, duke zbuluar…

Ky ka qenë dikur burri i Edona James

Edona James e cila është pjesë e Big Brother Vip Kosova dikur kishte një martesë. Ajo martesë nuk ka vazhduar…