Reagon Meritoni: I jam mirënjohës çdo familje shqiptare që më ka votuar, ju falënderoj shumë

Reagon Meritoni: I jam mirënjohës çdo familje shqiptare që më ka votuar, ju falënderoj shumë

Meriton Mjekiqi ka reaguar për herë të parë pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3.

Finalisti, i cili u rendit i pesti në radhë, fitoi plot 10 mijë euro nga ky reality show.

Prezantuesi nga Kosova së fundmi ka bërë një reagim në rrjete sociale me një video duke falënderuar të gjithë për përkrahjen.

Reagimi i plotë i Meritonit (pa ndërhyrje):

“Përshëndetje prej meje Meritonit edhe në fakt sot jam duke e shijuar ditën se vetëm kam pushuar kam fjet.

U jam mirënjohës që keni besu që unë me ardh deri këtu ku arrita, jam mirënjohës çdo familjes shqiptare, çdo shqiptari në botë që më keni votuar dhe ju falënderoj shumë shumë për çdo gjë, ju dua pa masë.

I juaji Meritoni gjithmonë, faleminderit shumë”.

Related Articles