Santiana e mërzitur, fillon të qaj – Buci shkon ta qetësoj (VIDEO)

Santiana e mërzitur, fillon të qaj – Buci shkon ta qetësoj (VIDEO)

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është parë e mërzitur, teksa qëndronte vetëm në oborr.Ajo ka filluar edhe të qaj, si dhe është ndjerë keq për të dashurin e saj për gjërat që i ka bërë ajo që kanë mundësi ta kenë lënduar atë.

Ndërkohë Buci ka shkuar pranë saj, dhe është munduar ta qetësojë.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm

Related Articles