Sulm ndaj zyrtarëve policor në Prizren

Sulm ndaj zyrtarëve policor në Prizren

Janë arrestuar dy persona këtë të enjte në Prizren, pasi po dyshohen se kanë penguar dhe sulmuar zyrtarët policor.

Prokurori vendosi që njëri nga të dyshuarit të dërgohet në mbajtje, ndërsa tjetri u lirua me procedurë të rregullt.

Rasti u cilësua “Sulm ndaj personit zyrtar”, bën të ditur raporti 24-orësh i policisë.

Related Articles