Genta Ismajli zbulon gjininë e binjakëve që po pret

Genta Ismajli po bëhet nënë për herë të parë. Ndonëse fillimisht e mbajti të fshehur shtatzëninë e saj pak javë…

Binjakët Veshaj flasin për herë të parë: Jemi beqarë

Mbrëmjen e fundit në “Soiree” të ftuar ishin Romeo & Donald Veshaj për këngën e tyre të re “Margarita”. Përse…

Horoskopi Ditor

Dashi Në dashuri ndodh që të pastroni paragjykimet e vjetra që ju mundojnë. Përndryshe nuk do të jeni në gjendje…

Horoskopi Ditor

Dashi Ditë tjetër interesante për ju që po përjetoni një moment pozitiv, për sa i përket punës dhe ndjenjave. Në…