Çfarë po ndodh me Getinjon? Bën veprimin e papritur në Instagram

Getinjo dhe Vivien nuk janë më bashkë. Çifti që u krijua brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova i ka…

Vivien pranon për herë të parë ndarjen me Getinjon

Ndarja e Getinjos dhe Vivien Thanos, ka qenë temë mjaft e diskutuar e mediave rozë, teksa vetë reperi me anë…

Tani nuk ka dyshime më, Getinjo i jep fund lidhjes me Vivin

Getinjo dhe Vivien ishin një ndër çiftet më të komentuar përgjatë këtyre muajve. Ata e vazhduan lidhjen edhe jashtë shtëpisë…

Getinjo pas lajmit për ndarjen nga Vivien: Jam në fazë depresioni

Ditën e djeshme në mediat online, qarkulloi lajmi se cifti që u krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”,…

Merr fund dashuria e madhe mes Vivien dhe Getinjo, dyshja bëjnë veprimin e papritur

Duket se dashuria mes Getinjos dhe Vivien që lulëzoi brenda Big Brother VIP Kosova ka marrë fund. Dyshimet për këtë…

Ky është çifti që do të futet sot në Big Brother Vip Kosova

Ditën e sotme do të futën në shtëpinë e famshme “BBV Kosova”, dy ish-banorët, Getinjo dhe Vivien, raporton Gazeta Enigma.…

“Sa ftyra”, kënga më e re e Getinjos (VIDEO)

Ish-konkurrenti i Big Brother Vip Kosova, Getinjo, ka ardhur me projektin e tij më të ri. “Sa ftyra” titullohet kënga…

Getinjo s’ndalon me dhurata për Vivien, i çon fustan për Prime (VIDEO)

Pas parashutistit e buqetës me lule, Getinjo sot i dërgoi fustan solemn të dashurës së tij Vivien. Këtë e tregoi…

“U lutsha ishalla nuk më martojnë”, Getinjo tregon se si u ndje kur u bë si “drag queen”

Getinjo është deklaruar edhe një herë pasi ka dalë nga “Big Brother VIP Kosova”. Ai ka postuar dy fotografi nga…

Getinjo e merr vesh për vdekjen e dajës: U mërzita tepër

Siç dihet tashmë reperi Getinjo mbrëmë u largua me dëshirën e tij nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova. Ai…