Dy këngëtarët e njohur kosovarë pritet të hyjnë në shtëpinë e famshme

Ledri Vula dhe Yll Limani të premten pritet të hyjnë në Big Brother Vip. Sipas burimeve të lajmi.net sonte pritet…

Sara Hoxha habit me foton e fundit të Poem Blu, çfarë ka ajo?

Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga përditshmëria e saj. Ajo nuk ngurron së postuari…

Sara me urim të veçantë për Ledrin me rastin e ditëlindjes

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të veçantë reperit. Sara Hoxha, ka zbuluar tatuazhet të…

“Marr” nga Ledri dhe Majk merr mbi dy milionë klikime në YouTube

Rep-artistët e njohur, Ledri Vula dhe Majk, janë ndër më të pëlqyerit ndonjëherë. Dyshja në rrjete sociale janë mjaft aktiv,…

Disa prej bashkëpunimeve që do të lansohen këtë verë

Janë raportuar një sërë këngësh e bashkëpunimesh që do të publikohen këtë verë, njofton Gazeta Enigma. Bëhet fjalë për disa…