Bonucci i vendosur për të nisur veprime ligjore kundër Juventusit

Ish-mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, po planifikon të nisë veprime ligjore kundër ish-klubit të tij, raportojnë mediat italiane. Bonucci e…

Zyrtare: Bonucci transferohet te Union Berlini

Klubi gjerman, Union Berlin ka njoftuar zyrtarisht se ka transferuar mbrojtësin Leonardo Bonucci nga Juventusi. Befasia e sezonit të fundit…

Bonucci nuk largohet nga Juventusi

Leonardo Bonucci nuk do të largohet nga Juventusi, siç u raportua ditë më parë, përcjell “Calciomercato” të premten. Qendërmbrojtësi italian…

Bonucci paralajmëron rikthimin e Juventusit në derbin ndaj Torinos

Leonardo Bonucci ka shkruar një letër që është publikuar në gazetën “Repubblica” ku tregon mendimet dhe përshtypjet e tij në…