Erikseni lajmërohet nga spitali: Jam mirë, faleminderit për mesazhet e ëmbla nga e gjithë bota

Christian Eriksen ka thënë se ndihet mirë dhe se dëshiron të shprehë falënderim ndaj të gjithë atyre që i dërguan…

Zyrtare: Eric Garcia lojtar i Barcelonës

Barcelona ka zyrtarizuar të martën marrëveshjen për transferimin e Eric Garcias nga Manchester City. Lojtari ka nënshkruar kontratë që e…

ZYRTARE: Mërgim Pefqeli largohet nga Prishtina

Futbollisti i Prishtinës Mërgim Pefqeli nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Prishtinës për sezonin e ardhshëm, njofton lojtari…