Melisa “godet” me fjalët për Blastën e Mbresën

Melisa e ka ndarë me publikun dhuratën më të mirë që ka marrë deri sot. Ajo poashtu foli për Mbresën…

Blasta: Me Mbresën pata lidhje para Big Brother, me Melisën pas BBVK

Drama në trekëndëshin Melisa-Blasta-Mbresa po vazhdon. Pasi u bë publik lajmi që dy shoqet e ngushta nuk flasin më dhe…

Blasta mollë sherri për prishjen e shoqërisë mes Mbresës dhe Melisës, ia vë ‘kapakun’ me foton e fundit

Dje kanë qarkulluar lajme se mes dy ish-banoreve të “BBVK” është prishur miqësia. E gjithë kjo mendohej se ishte për…

Mbresa e eleminuara e parë në finalen e Big Brother Vip Kosova

Mbresa është e eleminuara e parë e natës finale në Big Brother Vip Kosova. Ajo ishte pjesë e pesëshes finaliste…

Stresi dhe Mbresa reagojnë kundër Xhulit, pasi ajo ia puthi këmbët Vedatit

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Mbresa kanë komentuar skenën e puthjes së këmbëve të Vedatit nga Xhuli.…

Mbresa nuk mban lotët, mërzitet që po përfundon Big Brother VIP Kosova

Mbresa është mërzitur gjatë ditës së sotme për përfundimin e Big Brother VIP Kosova. Ajo nuk ka mbajtur lotët pasi…

Juliana i drejtohet Mbresës: A je për ribashkim të forcave?

Mbresa sot ka biseduar me Julianën se e ka problem me kë të rri më brenda shtëpisë së Big Brother…

Mbresa: Largimi i Melisës më ka lënë pa një copë shpirti, ndihem si e divorcuar (VIDEO)

Banorët e Big Brother VIP Kosova, gjatë mbrëmjes së sotme kanë luajtur lojën me shishe, ndërsa i kanë bërë pyetje…

Xhuli, Mbresës: Të jap para nëse do që të bësh ndërhyrje estetike

Përplasjet në mes të Xhulianës e Mbresës nuk kanë të ndalur këtë Prime. Mbresa e akuzonte Xhulianën se kjo nuk…

Artani drejtuar Mbresës: Para se të hyj në BBVK, kam thënë “çka nëse bie në depresion?” (VIDEO)

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani e ka këshilluar Mbresën për të rikuperuar gjendjen e saj emocionale, pasi kjo…