Meritoni i hyn “seriozisht” muzikës, paralajmëron projekt me Melinda Ademin

“Queen”, do ta ketë emrin projekti më i ri muzikor i moderatorit Meriton Mjekiqi dhe këngëtarës Melinda Ademi.Dyshja duket se…

“Nuk mund të gënjejë” – Melinda Ademi thotë se është dashuruar

Reperja shqiptare, Melinda Ademi, ka  ndarë copëza për jetën e saj private. Në një intervistë për “The Elite way”, ajo…

Melinda tregon kush është reperja më e mirë shqiptare

Reperja e njohur, Melinda Ademi është një prej emrave më të kërkuar dhe më të pëlqyer në estradën shqiptare. Së…

Melinda Ademi me dedikim prekës për të ëmën e ndjerë

E ëma e këngëtares shqiptare, Melinda Ademi, ka ndërruar jetë disa vite më parë. Ajo nuk është se ka folur…

Melinda pozon para pasqyrës: Shiko, por mos prek

Melinda Ademi arrin të joshë vëmendjen e fansave dhe faqeve rozë sa here që shpërndan imazhe në profilet e saja…

Fansi i zjarrtë i pret flokët dhe realizon frizurë portretin e Melindës

Melinda Ademi është një prej repereve më të njohura të estradës, e cila ka shumë fansa. Muzika dhe figura e…

Melinda Ademi me pamje të tjera provokuese nga xhirimet e klipit “Ay Caramba”

Ajo befason thuajse në çdo paraqitje që bën në rrjete sociale e po ashtu e tillë shfaqet edhe në klipet…

Gjiko, Melinda dhe Nora Istrefi, inspirohen për videoklip nga filmi “Mad Max Fury Road”

Ka tash e sa kohë që është paralajmëruar një bashkëpunim i ri mes reperëve Gjiko dhe Melinda Ademi, si dhe…

Melinda Ademi së shpejti me prurje muzikore, shfaqet nga një studio muzikore

Rep-artistja e njohur, Melinda Ademi, është duke pasur sukses të madh me prurjet e reja muzikore. Ajo në rrjete sociale…

Gjira Kajtazi i kërkon falje publikisht Melindës

Reperja e njohur shqiptare, Gjira, ditë më parë ka bërë një shkrim kundrejt artistes Melinda Ademi, një ditë pas publikimit…