Mourinho arrin marrëveshje me klubin e ri vetëm disa ditë pas shkarkimit nga Roma

Jose Mourinho thuhet se ka rënë dakord të bëhet menaxheri i ri i skuadrës së Arabisë Saudite, Al-Shabab. ‘Special One’…

Mourinho i vendos dy kushte Romës për të qëndruar

Roma dështoi të fitojë trofeun e dytë europian radhazi, pasi u mposht me penallti nga Sevilla në finalen e Europa…

Mourinho për heqjen e 10 pikëve të Juventusit: Është një shaka

Jose Mourinho beson se të dish për dënimin me 10 pikë të Juventusit me vetëm dy ndeshje të mbetura është…

Mourinho pritet të largohet nga Roma, agjenti i tij i nis bisedimet me Parisin

Jose Mourinho pritet të largohet nga Roma në fund të sezonit dhe e ardhmja e tij do të jetë në…

Eriksson: Milani do ta fitojë titullin e Serie A

Trajneri i njohur, Sven-Goran Eriksson beson se Milani do ta fitojë titullin e Serie A këtë sezon dhe zbulon. Ish-trajneri…