Digjet Ferrari i Noizyt, kapet autori dhe pranon ngjarjen: U pagova dy mijë euro

Duket se ngjarjet kriminale kanë përfshirë dhe këngëtarin e njohur Noizy. Siç raporton News24, pak ditë më parë, Noizyt i…

Çfarë po ndodh ne Noizyn, reperit i sulmohen edhe dy biznese të tjera?

Ditën e djeshme lajmi që një prej bizneseve të Noizyt u dogj nga një zjarr i madh u shpërnda me…

Reagojnë nga lokali i Noizyt, zbulojnë shkakun e zjarrit

Një lokal në Durrës, në pronësi të babait të këngëtarit të njohur Noizy është përfshirë nga flakët. Një shkëndijë elektrike…

Lokali i Noizyt në Durrës bëhet ‘shkrumb e hi’, dyshohet se u dogj qëllimisht

Një lokal në Durrës, në pronësi të babait të këngëtarit të njohur Noizy është përfshirë nga flakët. Deri më tani,…

Noizy dhe Luizi këndojnë ‘Jena Mbretër 2’, atmosferë e jashtëzakonshme mbrëmë (VIDEO)

Fituesi i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli pas ndejës së organizuar pas përfundimit të BB VIP Albania, ka vazhduar…

Reaguan pas videos në varreza, motra e Megi Pojanit ofendon rëndë Noizyn dhe Rozana Radin

Video e realizuar në varreza nga Megi Pojani ka qenë kryefjalë e ditës së sotme. Teksa kërcente e qeshte mbi…

“Çfarë k**ve”, Noizy shpërthen ndaj Megi Pojanit, ka një thirrje edhe për publikun

Ditën e sotme është bërë virale një video ku modelja Megi Pojani shihet tek varri i stërgjyshes teksa kërcen e…

Nuk ndalet Cllevio, ngacmon Noizyn sërish: Ti je spiun i natës (VIDEO)

Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron! Kjo është shprehja perfekte që i shkon Klevios në këtë situatë. Kleviol…

Bashkëpunimi i shumëpritur Noizy ft. Stresi është gati

Pas gjithçkaje që ka ndodhur në raportin mes tyre, duket se Noizy dhe Stresi jo vetëm që kanë sheshuar gjithçka,…

Noizy tërheq denoncimin ndaj Cllevios: Nesër do ta takoj, me armë jemi të gjithë të fortë

Pa u mbushur 24 orë nga ndalimi i reperit të njohur më së shumti për videot e tij të Tik-Tok,…