Horoskopi ditor

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Kjo e shtunë fillon mirë, Hëna është në shenjë dhe ju…

Këto do të jenë temperaturat për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht…

Çfarë temperaturash e presin Kosovën gjatë kësaj vere, AccuWeather me një parashikim afatgjatë të motit

Shërbimi meteorologjik botëror, AccuWeather ka publikuar parashikimin sezonal për verën e këtij viti në Evropë. Vera meteorologjike fillon më 1 qershor, por…

Horoskopi Ditor

DASHI Nëse jetoni një marrëdhënie në ekuilibër, kushtojini vëmendje pasdites. Nga ana tjetër, çiftet e qëndrueshme do t’u duhet t’i…