Salah e refuzon Barcelonën, pret hapin e radhës nga Liverpool

Mohamed Salah dëshiron të qëndrojë në Liverpool, madje ai do të refuzonte edhe Barcelonën për të cilën flitet të ketë…

Liga Premiere, Serie A e Ligue 1, zhvillojnë takimet e radhës në mesjavë

Dhjetëra ndeshje zhvillohen të mërkurën në ligat kryesore europiane, veçmas në ato që kanë orarin më të ngjeshur për shkak…

Liverpool – Salah, gati kontrata e re

Klubi anglez dhe sulmuesi egjiptian pritet ta vazhdojnë kontratën në një të ardhme të afërt. Mohamed Salah do ta vazhdojë…

Salah kompleton het-trikun ndaj Unitedit

Goleada e Liverpoolit në Old Trafford nuk ka të ndalur edhe në fillim të gjysmës së dytë të ndeshjes së…

Liverpooli i mbanë lekcione në pjesën e parë United dhe Ronaldos

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester Unitedit në javën e nëntë të Ligës Premier, shkruan Gazeta Enigma.…

Spektakli i pesë golave i takon Liverpulit, Atletico Madrid i pafuqishëm me dhjetë lojtarë

Atletico Madridi dhe Liverpooli kanë hedhur në fushë tërë arsenalin e tyre, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve mes tyre,…

Zbulohen futbollistët më të paguar në Ligën Premier – Ronaldo i pari, Pogba i dhjeti dhe Salah i 20-ti

Janë publikuar të dhëna të cilat detajojnë fituesit më të mëdhenj të këtij sezoni në Ligën Premier, me ‘top 10-shen’…

Intervenimi i shpejtë i stafit nënkupton rikthim më të shpejtë të Harvey Elliott

Stafi i Liverpoolit ka marrë lëvdata për intervenimin e shpejtë për ta ndihmuar Harvey Elliottin, i cili pësoi një lëndim…