“Ule kryt, ule”, momenti kur sulmohet autobusi i KF Lepencit

“Ule kryt, ule”, momenti kur sulmohet autobusi i KF Lepencit

Janë publikuar pamje teksa tifozët e FC Sharrit sulmojnë autobusin e KF Lepencit.Në pamje dëgjohen teksa thonë “ule kryt, ule”, “a u vra najkush”.

Kujtojmë se ndeshja mes Sharrit dhe Lepencit ishte ndërprerë si shkak i sulmeve nga tifozët dhe ekipi i Sharrit.

Related Articles