Unikkatil sjell këngën e re sonte

Unikkatil sjell këngën e re sonte

Unikkatil ka paralajmëruar këngën e re.Përmes një postimi në rrjete sociale, ai ka njoftuar se sot do të lansohet projekti i ri muzikor, ndërsa do të këndojë në Klan Arena.

Lideri i TBA do të jetë pjesë e organizimit nga “Kosova Fighting Series” që sjell 8 MMA Fights, ku edhe do të performojë me hitet e tij dhe këngën që del sot.

Related Articles