Vdes këmbësori që u godit nga vetura në Prizren

Vdes këmbësori që u godit nga vetura në Prizren

Një këmbësor që është goditur nga vetura në Prizren, me datën 24 mars, ka vdekur në mesditën e sotme.Këtë e ka konfirmuar Shaqir Uka, i cili theksoi se viktima ka qenë duke u trajtuar në mjekimin intensiv.

“Ka qenë duke u trajtur në mjekimin intensiv.  Nuk ka mundur t’u bëjë ballë plagëve dhe ka ndërruar jetë pak para mesditës së sotme”, u shpreh Uka.

Përndryshe, shoferi i cili dyshohet se ka goditur viktimën është arrestuar.

Related Articles