Aksident i rëndë në Shqipëri, kamioni përplaset me makinën, dyshohet për dy viktima

Aksident i rëndë në Shqipëri, kamioni përplaset me makinën, dyshohet për dy viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e së enjtes. Policia e Kavajës njofton se në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, një mjet kamion, me drejtues shtetasin I. C., është përplasur me një mjet tip Benz, me drejtues ende të paidentifikuar.Si pasojë e aksidentit, dy persona dyshohet se kanë vdekur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./A2

Related Articles