Aksidentohet një veturë në Slivovë

Aksidentohet një veturë në Slivovë

Një veturë është aksidentuar në fshatin Slivovë, ku si pasojë ka dalur tërësisht nga rruga, raporton Gazeta Enigma.Vetura është tërhjekur me anë të vincit, ende nuk dihet se a ka të lënduar.

Gazeta Enigma po pret edhe konfirmimin e Policisë dhe do të ju mbajë të informuar me rastin. /GAZETA ENIGMA/

Related Articles