Arrestohet burri, sulmoi fizikisht gruan e tij

Arrestohet burri, sulmoi fizikisht gruan e tij

Një burrë është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti dyshohet se pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurori, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti ndodhi mbrëmjen e së premtes, njoftoi policia.

Related Articles